Стан розгляду заяв за програмою єВідновлення

В Донецькій селищній територіальній громаді продовжує працювати комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за  пошкоджене майно внаслідок бойових дій. Станом на сьогоднішній день мешканцям громади, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів нараховано компенсацію в розмірі 12 960 663 грн за програмою єВідновлення. Ці кошти власники пошкодженого житла зможуть використати виключно для проведення ремонтно-відновлювальних робіт, придбавши будівельні матеріали або послуги в магазинах-партнерах програми єВідновлення. Загалом комісією вже опрацьовано 181 заяву від власників пошкодженого майна.

Також паралельно працює ще одна комісія - з розгляду питань щодо надання компенсації мешканцям громади, чиє житло було повністю зруйноване. Станом на сьогодні мешканцями громади подано 25 заяв, з них взято в обробку 24. Сертифікати на житло отримали 10 громадян. Ще по 8 заявах розгляд призупинено до розробки технічного висновку щодо підтвердження категорії руйнувань.