ПЖКГ «Донецьке» звернулось до суду з позовними заявами у відношенні боржників

У зв’язку з великою кількістю споживачів, які не сплачують за житлово-комунальні послуги та мають значну заборгованість, Підприємство житлово-комунального господарства “Донецьке” було вимушене звернутись з позовними заявами до суду.

ПЖКГ «Донецьке» неодноразово зверталося до мешканців громади, наголошуючи на необхідності вчасної сплати за надані послуги, адже це вкрай важливо для можливості продовжувати якісно та регулярно обслуговувати населені пункти. На сьогоднішній день до суду направлено позовні заяви у відношенні 8 абонентів, загальна сума заборгованості за даними домогосподарствами складає 43202,59 грн, вже винесене рішення щодо стягнення заборгованості та судових витрат по 3 споживачах.

В черговий раз наполегливо закликаємо вчасно сплачувати за надані послуги та не накопичувати борги!