На зображенні може бути: 13 людей та текст

Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов привітав працівників соціальної сфери з нагоди їх професійного свята.

Щорічно в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. У нашій громаді – це колектив Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та працівники відділу соціального захисту населення Донецької селищної ради.

💐Голова громади привітав з професійним святом кожного, хто присвятив себе суспільству і щодня допомагає самим вразливим - пенсіонерам, ветеранам, малозабезпеченим, особам з обмеженими фізичними можливостями, переселенцям. Адже вони потребують підтримки найбільше.

🫶Бажаємо усім працівникам соціальної сфери витримки у нелегкій роботі, невичерпної енергії, терпіння, наснаги, міцного здоров’я та благополуччя!

Також з нагоди професійного свята почесною грамотою Харківської обласної військової адміністрації було відзначено директора КУ «Центр надання соціальних послуг Донецької селищної ради» Івана Микитчука та подякою голови Харківської обласної військової адміністрації – фахівчиню із соціальної допомоги вдома Олену Марущенко.

На зображенні може бути: 11 людей та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст