Психологічний тренінг для працівників закладів освіти

2  та 3 листопада 2023 року, в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, працівники закладів освіти  Донецької селищної територіальної громади   активно долучилися до нового психологічного  тренінгу, який був проведений в класах безпеки в смт Донець психологічною службою Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України спільно з фахівцями  Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області.

Під час заходу психологи провели декілька тестів та вправ, пов’язаних з управлінням диханням, м’язової релаксації, відкрито поспілкувалися про важливість психологічного стану та відпрацювали основні дії під час стресової ситуації.

Присутні на цьому заході освітяни, дізнались багато нової та корисної для себе інформації, яка допоможе в екстремальних умовах подбати про власну безпеку та допомогти тим, хто поряд. Тренінг сприяв здійсненню обміну досвідом та ознайомленню учасників з роботою психологів під час воєнного часу.