6 листопада військова медикиня Божена Гринько провела навчальну лекцію для працівників Донецької селищної ради на тему надання першої медичної допомоги пораненим.

Історію Божени вже знають більшість мешканців нашої громади, вона приймала участь у звільненні населених пунктів Ізюмського району, врятувала не одне життя хлопців на полі бою, пізніше через поранення звільнилася з лав ЗСУ. Віднедавна Божена живе в селищі Андріївка та на волонтерських засадах ділиться навичками невідкладної медичної допомоги. Тож сьогодні вона розповіла всім присутнім як діяти при пораненнях внаслідок обстрілів, як зупинити кровотечу, накласти турнікет і пов’язку, зафіксувати перелом та в цілому зробити все необхідне аби врятувати життя людини. В умовах війни ці знання вкрай важливі для кожного з нас, тому вдячні Божені за те, що вона прагне поділитися своїми уміннями та досвідом з іншими.