Фінішував територіальний конкурс «Наші герої-ЗСУ»

Фінішував територіальний конкурс «Наші герої-ЗСУ»✏️

9 листопада 2023 року комісією відділу освіти Донецької селищної ради були підведені підсумки територіального конкурсу дитячого малюнка «Наші герої - ЗСУ».

На конкурс були представлені 44 роботи вихованців закладів дошкільної освіти Донецької громади.

На підставі аналізу робіт комісія визначила переможців Конкурсу.

У віковій категорії 3-4 років:

І місце - Павлов Ілля,3 роки, вихованець Андріївського закладу дошкільної освіти( ясла- садок);

ІІ місце - Приймак Станіслав, 3 роки, вихованець дошкільного підрозділу Пришибського ліцею;

ІІІ місце - Чаговець Дмитро, 3 роки, вихованець Андріївського закладу дошкільної освіти( ясла- садок).

У віковій категорії 4-5 років

І місце - Ганіна Дар'я, 4 роки,вихованка  Андріївського закладу дошкільної освіти( ясла- садок);

ІІ місце - Сумцова Варвара, 4 роки, вихованка Донецького закладу дошкільної освіти( ясла- садок)№2;

ІІІ місце - Панченко Дарина, 4 роки,вихованка дошкільного підрозділу Пришибського ліцею.

У віковій категорії 5-6 років

І місце - Чаговець Ілля, 5 років,вихованець Андріївського закладу дошкільної освіти( ясла- садок) ;

ІІ місце - Домешкін Кіріл, 5 років,вихованець дошкільного підрозділу Пришибського ліцею;

ІІІ місце - Рясін Матвій, 6 років, вихованець Пятигірського закладу дошкільної освіти( ясла- садок).

Дякуємо за активну участь колективам Андріївського закладу дошкільної освтіи та дошкільного підрозділу Пришибського ліцею.

Вітаємо наших маленьких переможців!

Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається додатково відділом освіти Донецькою селищною радою.

Усі малюнки будуть передані нашим Захисникам як оберіг! У серці воїнів кожен малюнок знайде свій відгук. У бійців є дуже велика віра у Перемогу і все, що вони роблять, недаремне. І всі ці нібито дрібнички підкріплюють і не дають згасати цій вірі, — запевняють із вдячністю захисники України.

Після перемоги усі малюнки стануть електронною фото мозаїкою України для спогадів про часи, які ми гідно подолали. Дякуємо юним  українцям, їхнім батькам та вихователям за участь у створенні книги спільних пережитих надій, побажань і спогадів під час героїчного протистояння та опору російській агресії.