Анатолій Наздрачов прийняв участь у Діалоговому заході представників ОМС - партнерів USAID "Говерла"

14-15 листопада 2023 року на Закарпатті відбувся Діалоговий захід представників органів місцевого самоврядування - партнерів USAID «ГОВЕРЛА» з Миколаївської, Сумської, Чернігівської та Харківської областей. Донецьку селищну територіальну громаду на даному заході представив селищний голова Анатолій Наздрачов та заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Шинкаренко.

В рамках зустрічі обговорили актуальні проблемні питання органів місцевого самоврядування та першочергові потреби територіальних громад-учасниць проєкту. Детально розібрали напрацювання USAID «ГОВЕРЛА» з підтримки територіальних громад, сформували список пріоритетних напрямів співпраці.

Вдячні команді Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за всебічну підтримку та супровід!