Відбулось засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

15 листопада відбулось засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, яка була створена при Донецькій селищній раді.

На засіданні Ради розглянуто питання щодо обрання голови, заступника та секретаря Ради. Також був затверджений план діяльності Ради на листопад – грудень 2023 р.

Рада з питань з питань внутрішньо переміщених осіб у своїй діяльності проводить робочі виїзні зустрічі, співпрацює з органами влади, органами місцевого самоврядування, іншими зацікавленими особами та інститутами громадського суспільства. Забезпечує збір та аналіз інформації щодо житлових потреб внутрішньо переміщених осіб, доступ до послуг (пільг) соціального забезпечення, особливих потреб окремих категорій осіб (з інвалідністю, багатодітних сімей), доступність медичних послуг медпрацівниками КНП «ЦПМСД» Донецької селищної ради, у тому числі осіб з інвалідністю, інформує про пункти видачі гуманітарної допомоги благодійних організацій, державних установ, тощо.