Навчальний тренінг ТамБУР

17-18 листопада в рамках проєкту «Партисипативне відновлення: інструменти та практики для зміцнення спроможності громад», що реалізується громадською організацією «Будуємо Україну Разом» спільно з «U-LEAD», в Полтаві відбувся навчальний візит під назвою ТамБУР.

В заході взяли участь посадові особи громад Київської, Дніпропетровської, Сумської, Запорізької і Харківської областей, зокрема і представники нашої громади - начальник відділу культури, молоді та спорту Сергій Кунденко та головний спеціаліст цього ж відділу - Ольга Меркулова.

В рамках тренінгу учасники поділились досвідом. Відвідали Полтавський обласний центр молоді та об’єкти, які реалізовані за сприяння ГО «Будуємо Україну Разом».

Крім цього, досягнуто попередньої домовленості щодо приїзду найближчим часом спікерів від ГО «БУР» до Донецької громади з культурно-освітніми тренінгами в молодіжному ХАБі «FREEDOM», який незабаром люб’язно відкриє свої двері для активної молоді і дітей.