Поповнення бібліотеки громади

Відділ культури, молоді та спорту Донецької селищної ради спільно з КЗ «Публічна бібліотека Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області» взяли участь у пілотному проєкті «Польська полиця в Україні», який був ініційований Міністерством культури та національної спадщини Польщі (МКіНС РП) і Міністерством культури та інформаційної політики України.

В рамках даного проєкту КЗ «Публічна бібліотека Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області», безоплатно забезпечена 20 виданнями книжок польських авторів, перекладених українською мовою, для створення книжкової полиці польської літератури.

Щиро дякуємо проєкту «Польська полиця в Україні» за поповнення бібліотечного фонду та сподіваємось на подальшу співпрацю.

#ДонецьКультурний