Відділ освіти Донецької селищної ради інформує

Протягом 20 – 27 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбулася ХV обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: формування в учнів соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості», що проводилася в межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030», організатором якої є КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Вітаємо переможців ХV обласної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» в номінації «Система екологічного виховання в сучасному закладі освіти» колектив Андріївського ліцею №1.

Чаговець Любов  Василівна та Люта Аліна Володимирівна презентували систему екологічного виховання в Андріївському ліцеї № 1, з основними  засадами якої  ми можемо ознайомитися у статті «Формування екологічної свідомості у здобувачів освіти ліцею».  Ліцеїсти разом зі своїми педагогами закликають змінити нашу планету, а перш за все, змінитися самим, тобто змінити нашу свідомість,  заради  подолання глобальної екологічної кризи.

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо натхнення, творчої наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!

Нехай досвід і професіоналізм педагогів ліцею, творчий та інтелектуальний потенціал учнів  й надалі служать зміцненню нашої держави!