РЕЗУЛЬТАТИ ІІ етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • 1111

РЕЗУЛЬТАТИ

ІІ етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

Фото без опису

 

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти 23 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбувся ІІ етап (територіальний) ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка.

Конкурсні завдання Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка виконувало 33 учні закладів освіти Донецької селищної територіальної громади.

Вітаємо юних мовознавців з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

5 клас

І місце - Іволга  Варвара Григорівна, П’ятигірський ліцей, учитель Коняхіна Наталія Іванівна

Михайлюк  Олексій Євгенович, Донецький ліцей №2, учитель  Кіріченко  Ельвіра Олександрівна

ІІ місце - Лобас Міка Євгенівна, Пришибський ліцей, учитель Луценко Віта Іванівна

ІІІ місце - Щелканова Софія  Сергіївна, Донецький ліцей №1, учитель  Бобро Олена Віталіївна

 

6 клас

І місце - Чудна Аліса В’ячеславівна, Андріївський ліцей №1, учитель Лисенко Світлана Олександрівна

Бахерова Анастасія Андріївна, Андріївський ліцей №2, учитель Коробка Тетяна Михайлівна

ІІ місце -Вервейко Богдан Вадимович, Андріївський ліцей №2, учитель Коробка Тетяна Михайлівна

ІІІ місце - Кулик Олександр Вадимович Андріївський ліцей №1, учитель Лисенко Світлана Олександрівна

 

7 клас

І місце - Меркулова Катерина Володимирівна, Андріївський ліцей №2, учитель Щелканова Тамара Віталіївна

ІІ місце - Іщенко Поліна Дмитрівна, Донецький ліцей №2, учитель Кіріченко Ельвіра Олександрівна

ІІІ місце - Масліков  Іван Олександрович, Андріївський ліцей №1, Зіборова Олена Іванівна

Устиченко Михайло Юрійович, Пришибський ліцей, , учитель Линник Любов Григоріївна

 

8 клас

І місце – Ващенко Марія Вікторівна, Донецький ліцей №1, учитель Сєрбіна Світлана Петрівна

ІІ місце – Бєлевцова Софія Юріївна, Андріївський ліцей №1, учитель Бардакова Тетяна Степанівна

ІІІ місце  Ковтун Дмитро Миколайович, Шебелинська гімназія, учитель Заміра Тетяна Петрівна

 

9 клас

І місце – Гринько Софія Сергіївна, Андріївський ліцей №1, учитель Десятник  Ольга Іванівна

ІІ місце – Коваленко Анна Віталіївна, Пришибський ліцей, учитель Зінченко Оксана Миколаївна

ІІІ місце – Майко Поліна Сергіївна, Донецький ліцей №1, учитель Бобро Олена Віталіївна

Бутко  Уляна  Сергіївна, Донецький ліцей №2, учитель Маслюк Олена Анатоліївна

 

10 клас

І місце – Попова Дар’я Романівна, Донецький ліцей №1, учитель Глушкова Яна Ларисівна

ІІ місце – Коробка Вікторія Андріївна, П’ятигірський ліцей, учитель Кузнєцова Ніна  Миколаївна

ІІІ місце – Река Тетяна Олегівна, Донецький ліцей №2, учитель Захарова Наталія  Василівна

Бритвенко Дар'я Олександрівна, Пришибський ліцей, учитель Зінченко Оксана Миколаївна

 

11 клас

І місце – Кулик Євген Вадимович, Андріївський ліцей №1, учитель Зіборова Олена Іванівна

ІІ місце – Куценко Вікторія Андріївна, Донецький ліцей №1, учитель Товарницька Леся Іванівна

ІІІ місце – Щербак Євгенія Леонідівна, Пришибський ліцей, учитель Луценко Віта Іванівна