29 листопада Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов взяв участь у регіональній конференції партнерства та розвитку ГПУ «Шебелинкагазвидобування». Захід зібрав представників багатьох громад Харківської області, де розташовані виробничі потужності даного підприємства. В рамках зустрічі детально обговорили економічний вплив діяльності на громади, майбутні плани, пріоритетні напрямки  роботи.

Окрему увагу приділили проблемним питанням та пошуку шляхів їх вирішення, зокрема представники ГПУ «Шебелинкагазвидобування» розробили алгоритм роботи по критичним ділянкам доріг, якими пролягає маршрут руху технологічного транспорту підприємства. Дорожнє покриття на таких ділянках зазнає значних пошкоджень внаслідок руху важкої техніки. У Донецькій селищній територіальній  громаді це дорога Андріївка – Курган – Мілова, а саме відрізок смт Донець – с. Копанка – с-ще П’ятигірське. Вказана дорога перебуває у комунальній власності Державного підприємства «Дороги Харківщини». Тож під час зустрічі розглядали варіанти вирішення даного питання.

В рамках заходу також обговорили проєкти, які ГПУ «Шебелинкагазвидобування» реалізує спільно з громадами. На сьогоднішній день в Донецькій селищній територіальній громаді на стадії реалізації 4 проєкти.

Дякуємо підприємству за плідну співпрацю та підтримку!