Чоловіча збірна команда Донецької СТГ з волейболу взяла участь у Кубку пам'яті Героя України Івана Гулого

Минулими вихідними чоловіча збірна команда Донецької СТГ з волейболу взяла участь у Кубку пам'яті Героя України Івана Гулого, який пройшов у м. Красноград.

У боротьбі за перемогу в турнірі зійшлись шість чоловічих  та п’ять жіночих команди з Харкова, Полтави, Дніпра, Первомайського, Близнюків, Краснограда, Нової Водолаги, Перещепиного, Наталиного, Кобзівки та Донця.

За підсумками змагань серед жінок володарем кубка стала команда «ПАЙП» з Харкова, срібний призер - ВК «Пантери» (Красноград), бронзовий призер - ВК «Первомайський».

Серед чоловіків володарем кубка стала команда «Промінь» (Кобзівка, Наталинська громада), срібний призер - ВК «Газовик» (Перещепине, Дніпропетровська область), бронзовий призер - ВК «ЛАК» (Нововодолазька СТГ).