Відділом соціального захисту населення Донецької селищної ради було придбано солодкі новорічні подарунки

Новий рік, Різдво та День Святого Миколая - великі свята, які щорічно відзначають всі українці. Найбільше їх, звичайно, люблять діти - за приємну традицію, згідно з якою, слухняним малюкам дістаються подарунки. Діти як ніхто інший, мають право на щастя. Спільними зусиллями усіх структурних підрозділів Донецької селищної ради вдається створити теплу зимову атмосферу для дітей пільгових категорій.

Цьогоріч відділом соціального захисту населення Донецької селищної ради було придбано солодкі новорічні подарунки для більш ніж 240 дітлахів пільгових категорій нашої громади. Діти отримали частинку тепла та позитиву, які так необхідні в теперішні часи.