Відділ культури, молоді та спорту Донецької селищної ради спільно з КЗ «Публічна бібліотека Донецької селищної ради» взяли участь у черговому проєкті

Відділ культури, молоді та спорту Донецької селищної ради спільно з КЗ «Публічна бібліотека Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області» взяли участь у черговому проєкті, цього разу, від ГО «Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» та німецьких партнерів в рамках якого Донецька бібліотека для дітей отримала телефон iPhone 8.

Смартфон буде використовуватись для роботи, а саме: зв'язок з читачами, фото, відео, введення сторінок в соціальних мережах, розповсюдження інформації про роботу, нові надходження та заплановані заходи.

Щиро дякуємо Мережі захисту національних інтересів «А Н Т С» та німецьким партнерам за подарунок і сподіваємось на подальшу співпрацю.