Обережно на льоду!

КУ "Пожежно-рятувальний підрозділ Донецької селищної ради", нагадує правила безпеки на льоду.

Девіз підрозділів ДСНС : «Запобігти», «Врятувати» «Допомогти»!

Пам’ятайте, краще запобігти трагедії, тому що трагічні випадки трапляються через недотримання елементарних правил поведінки, в даному випадку поведінка на льоду.

Тонкий лід несумісний з життям! Перебування в крижаній воді протягом 0,5-1 години смертельне!

З метою уникнення лиха, необхідно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, не міцна і не витримує маси, навіть маленької дитини.

Тонкий лід є найпоширенішою небезпекою в осінньо-зимовий період.

З настанням холодів щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою. Діти і любителі зимової риболовлі – саме ця категорія населення найчастіше стикаються з цією небезпекою. Побачивши лід, дехто не може втриматися від спокуси дослідження і перевірки на міцність «твердої води». На жаль, досить часто це призводить до трагічних наслідків.