Профілактичні заходи для запобігання пожеж

З початку 2023 року в Україні вже зафіксовано більше 2,6 тис. пожеж через порушення правил безпеки в експлуатації пічного й газового опалення, унаслідок чого загинуло 124 людини.

14 грудня фахівцями Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з рятувальниками КУ «Пожежно-рятувальний підрозділ» Донецької селищної ради та поліцейським офіцером громади провели профілактичний рейд в смт Андріївка серед родин, які перебувають у складних життєвих обставинах. Надзвичайники нагадали людям правилам пожежної безпеки у побуті. Фахівці розповіли про причини та наслідки людської недбалості при поводженні з вогнем, сумну статистику пожеж, правила безпеки при користуванні пічним, газовим опаленням та електрообігрівачами.

Пояснили батькам про те, що не можна залишати маленьких дітей без нагляду і не дозволяти їм самостійно користуватись обігрівальними приладами, бавитись з вогнем. Кожній родині вручили пам’ятки та тематичні листівки.