15–16 грудня в м. Гребінка Полтавської області відбувся відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2007-2008 р.н.

У змаганнях взяли участь команди з Запоріжжя, Полтави, Синельникового (Дніпропетровська область), Гребінки (Полтавська область) та Донецької СТГ.

Команда «Валькірії» (СК «Чемпіон», Донецької селищної ради) посівши 2 місце у відбірковому етапі пройшла до наступного.

Наші дівчата, як мінімум вже гарантували собі участь в Першій лізі, а максимум, поборяться за прохід до Вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2007-2008 р.н.

Побажаємо дівчатам подальших успіхів та перемог!