Відділ освіти Донецької селищної ради інформує.

Зимові канікули в закладах освіти Донецької селищної територіальної громади розпочнуться за графіком – з 30 грудня 2023 року та триватимуть по 14 січня 2024 року.

У випадку надзвичайної ситуації у громаді частина закладів освіти буде використовуватись для роботи пунктів обігріву.

Шановні батьки!

✅Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання Вашою дитиною правил протипожежної безпеки, обережності при користуванні газо – та електроприладами.

✅Доцільно напередодні канікул ще раз перевірити справність всіх електроприладів, які дитина буде використовувати за Вашої відсутності.

✅Наголосіть, що категорично заборонено пускати до оселі малознайомих та сторонніх людей, що можуть представлятися працівниками різних служб, контролерами.

✅Просимо бути уважними до того, чим займаються та з ким спілкуються Ваші діти.

✅Поговоріть про необхідність дотримання правил дорожнього руху, про заборону будь – яких ігор чи розваг, якщо вони організовуються у небезпечному місці (новобудови, недобудови) чи поблизу дороги, водойми.

✅Напередодні канікул в усіх закладах освіти будуть проведені повторні інструктажі з учнями про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

✅ Просимо і Вас ще раз поговорити з дітьми на цю тему.

✅Прослідкуйте, будь ласка, за тим, щоб дитина не перебувала на вулиці сама в темний час доби.

✅Сподіваємось на Вашу підтримку та розуміння. Бажаємо приємних і змістовних канікул!