Завершено капітальний ремонт покрівлі Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради, стан якої протягом багатьох років був незадовільний. Покрівля школи, в стінах якої більше ніж 60 років підростаючі покоління селища здобувають знання, фізично зносилася, а через затікання води в міжпанельні шви - з’явилися тріщини, що призвело до руйнування стін та втрати естетичного вигляду приміщень ліцею. Покрівля школи перебувала у вкрай незадовільному стані й дрібні ремонтні роботи вже не допомагали.

На ремонт покрівлі із супровідними роботами використано 1 479,801тис. грн.

Це ще один проєкт втілений за кошти місцевого  бюджету.  Проведений ремонт даху школи забезпечить його енергозбереження, зупинить руйнування стін та покращить температурний режим в установі.