На території громади побудували 5 захисних споруд модульного типу

В 2023 році з місцевого бюджету Донецької селищної ради було направлено субвенцію обласному бюджету на придбання наземних швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту. Таким чином, у співфінансуванні з Харківською обласною військовою адміністрацією ( 70 % склали кошти місцевого бюджету, 30 % - кошти обласного бюджету) в населених пунктах громади встановлено 5 захисних споруд модульного типу.

Споруди розташували в місцях масового скупчення людей, поруч з будівлями, де немає підвальних приміщень. Це дозволить мешканцям громади вберегтися під час ворожих обстрілів.

В смт Донець облаштовано 2 таких споруди - на площі по вул. Центральна та на зупинці громадського транспорту по вул. Весняна, в смт Андріївка також 2 - біля Будинку культури ( пл. Центральна) і на залізничному вокзалі (станція Шебелинка), у с-щі П’ятигірське - 1 захисна споруда поруч з Палацом культури ( вул. Перемоги, 21).