До уваги внутрішньо переміщених осіб Донецької селищної територіальної громади!

До уваги внутрішньо переміщених осіб Донецької селищної територіальної громади!

З метою забезпечення надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам із числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах, реалізується експерементальний проект, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експерементального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах». за яким передбачено надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» соціальних послуг підтриманого проживання, надання притулку, стаціонарного догляду, соціальної адаптації.

З питань отримання інформації, звертатися за телефоном: 0501966164, 0678137510