ДОНЕЦЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ЕКСКАВАТОР ВІД ПАРТНЕРІВ ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

В рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» Донецька громада отримала новий сучасний екскаватор-навантажувач CASE 570V, укомплектований додатковим обладнанням: комбінованим і траншейним ковшами, індустріальними вилами та снігоочисником.

✅Вартість такого обладнання складає більше 3 мільйонів гривень.

🚜Спецтехніку буде передано на баланс КП ДСР «П’ятигірське» для подальшого використання. Екскаватор стане потужною допомогою у роботі комунального підприємства, дозволить підвищити якість надання послуг мешканцям, а також підвищить ефективність реагування служб на надзвичайні ситуації.

В умовах війни така підтримка для нашої громади є надзвичайно цінною. Вдячні нашим партнерам за своєчасну підтримку та допомогу!🤝