Стан реалізації Програми єВідновлення в Донецькій селищній територіальній громаді

На сьогоднішній день комісією розглянуто 278 звернень щодо компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна. Прийнято 266 рішень комісії, а саме:

- По 223 зверненням нараховано компенсацію на загальну суму 27 672 048,00 грн;

- 7 звернень – розгляд призупинено у зв’язку з тим, що заявники перебувають за межами України або співвласники не оформили документи на свої частки від спадщини;

- 36 відмов у зв’язку з тим, що пошкоджені місця загального користування або об’єкти нерухомого майна мають III категорію руйнувань;

- 5 звернень протерміновано з об’єктивних причин;

- 7 звернень в обробці.

Окрім цього, продовжує свою роботу комісія з питань надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна. Всього надійшло 42 звернення. Нараховано сертифікатів на загальну суму 49 308 007,00 грн. Одна родина вже використала свій сертифікат та придбала нове житло.