Донецька селищна рада отримала автомобіль від U-LEAD з Європою

Нещодавно Донецька селищна рада отримала допомогу – мікроавтобус FIAT DUCATO в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні / Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II), що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні.

Автомобіль планується використовувати за різними напрямками: оперативне реагування на виклики, що пов’язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, евакуація населення (у разі потреби), організовані поїздки до обласного центру служби крові, а також – використання автобусу як соціального. Це прискорить відновлення об’єктів комунальної власності, які зазнали пошкоджень в наслідок збройної агресії та підвищить якість послуг для мешканців громади.

Велика подяка команді Програми «U-LEAD з Європою» за ефективне партнерство та підтримку!