В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця

Ще в дні Революції Гідності та на початку російського вторгнення тисячі українських громадян, які не були військовими, ані за професією, ані за покликанням, залишивши всі свої життєві справи, добровільно взяли до рук зброю, щоб захистити країну.

Саме завдяки мужності, відданості та патріотизму цих Людей доброї волі, які без примусу заполонили військкомати в лютому 2022 року, вдалося зупинити навалу ворожої армії та дати гідну відсіч агресору.

Українські добровольці – це приклад самовідданості, основа національного спротиву та гордість українського народу.

Дякуємо кожному й кожній за його особистий подвиг та витримку, за щоденний героїзм та звитягу, за наближення Перемоги!

Вічна шана та вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя заради вільного майбутнього усіх нас! Ми завжди пам'ятатимемо наших Героїв і шануватимемо їх імена.