Вітаємо працівників комунальної сфери з професійним святом!

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, який цьогоріч святкують 17 березня, відбулось урочисте привітання з професійним святом комунальників нашої громади.

Донецький селищний голова Анатолій НАЗДРАЧОВ та голова первинної профспілкової організації Донецької селищної ради Іван МИКИТЧУК відзначили грамотами та подяками працівників житлово-комунальної сфери.

В ці складні часи, коли ворог щоденно намагається знищити нашу Державу, позбавити елементарних надбань цивілізованого життя, ви своєю самовідданою та важкою працею зберігаєте в оселях комфорт, підтримуєте безперебійну роботу критичної інфраструктури, бережете чистоту та охайність нашої спільної домівки та, найголовніше, забезпечуєте відчуття мирного життя. Незважаючи на всі виклики і проблеми, повсякчас демонструєте високий професіоналізм, завзяття та відданість роботі.

Щиро вітаємо зі святом та бажаємо вам і вашим родинам якнайшвидшого настання миру та перемоги нашої країни у цій жорстокій війні. Зичимо злагоди, добробуту, міцного здоров’я, витримки та наснаги у нелегкій, але вкрай важливій справі!

Впевнені, що разом зможемо подолати будь-які складнощі!