ХАБ «FREEDOM»

ХАБ «FREEDOM» - це вільний простір, в якому молодь різних вікових груп вчиться працювати в команді, втілювати в життя свої  ідеї та створювати нові проєкти. Це молодіжний світ, де можна цікаво та з користю, а головне безпечно, провести свій час та знайти натхнення, підтримку і нових друзів.

За невеликий період свого існування в нашому ХАБі проводилась безліч цікавих івентів, кінопоказів, поетичних та ігрових вечорів, профорієнтованих зустрічей, інтерактованих програм, семінарів і тренінгів та творчих майстер-класів на різну тематику.

Варто зазначити, що «FREEDOM» зацікавив і більш молодих мешканців нашої громади, які радо проводять час в творчій атмосфері.

Тож, будемо раді вітати в нашому просторі молодь, яка прагне всебічно розвиватись та розвивати свою громаду.