БЮДЖЕТ УЧАСТІ – 2024

📢БЮДЖЕТ УЧАСТІ – 2024

✅1 квітня стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

☑️20 ініціатив змагатимуться за реалізацію проєктів у громаді

Цьогоріч автори писали проєкти в категоріях:

• безпека та цивільний захист;

• енергозбереження, екологія та захист довкілля;

• спорт та молодіжна політика;

• соціальний захист, безбар’єрність, інклюзія;

• освітні, творчі та культурні ініціативи.

‼️Нагадуємо, що у всіх є можливість підтримати 3 проєкти!

Наш сайт шокований великою активністю охочих проголосувати і часом дає збій. Проте повідомляємо, що технічні неполадки роботи сайту – тимчасові і до 30 квітня проголосувати вдасться всім.

20 проєктів - неабияка конкуренція, однак поважайте одне одного та не забувайте про доброчесність в гонитві за голосами.

Голосувати можна:

📌 онлайн — на сайті «Громадський бюджет» https://budget.e-dem.ua/6320256000 за допомогою авторизації через BankID, MobileID, кваліфікований електронний підпис;

📌офлайн — у пунктах супроводу: адміністративний центр (смт Донець, вул. Центральна, буд. 29 (відділ соціально-економічного розвитку та інвестицій) та по 1 у кожному старостинському окрузі Донецької селищної ради. Прийти необхідно особисто, мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Перегляньте проєкти, обирайте до душі та підтримайте потрібні, на Вашу думку, ініціативи.

Вистоїмо й станемо сильнішими💙💛