У співпраці з АТ "Укргазвидобування" реалізовано проєкт "Вода - джерело життя"

Вода – чи не найбільше багатство, яке подарувала нам природа, без неї неможливе життя на землі, це невичерпний природний матеріал, який треба берегти і відновлювати.

Завдяки плідній співпраці Донецької селищної ради з АТ "Укргазвидобування" реалізовано проєкт "Вода - джерело життя".

В рамках даного проєкту було виконано благоустрій території біля природного джерела питної води в с. Шебелинка, зокрема було встановлено альтанку, столи та лавки для відпочинку відвідуючих.

Джерело розташоване поблизу дитячого та спортивного майданчиків, тому користується попитом серед дорослих та дітлахів, окрім того, на свято Водохреща тут відбувається освячення води. Відтепер дана зона має більш естетичний зовнішний вигляд і є комфортною для мешканців громади.

Вартість проєкту склала 297 000 грн.

Дякуємо нашим надійним партнерам за підтримку!