Будуємо міцний спортивний фундамент: Роль вихованців та тренерів у спортивному комплексі "Чемпіон"

Незважаючи ні на що, маємо не забувати про життя!

В цей кризовий для всіх час найбільше страждають наші діти. Навіть в тих місцях, де війна, наче б то, відчувається не так сильно, стрес від постійної тривоги загрожує негативними наслідками для їх психічного та фізичного здоров’я.

🏃⛹️‍♀️Психологи і лікарі стверджують, що фізичні активності – найефективніший метод подолання стресу. Розуміючи це, весь колектив КЗ «СК «Чемпіон» Донецької селищної ради творчо та невтомно працює із вихованцями закладу.

🌿☀️З настанням перших теплих весняних днів, з новими силами та натхненням і тренери, і юні спортсмени взялися за активні тренування та товариські змагання на свіжому повітрі.

📢Нагадуємо, що дружня спортивна родина комунального закладу «СК «Чемпіон» Донецької селищної ради запрошує дітей віком від 6-ти років на заняття в наступних відділеннях:

✅«Футбол», тренери:

Володимир Чаговець (селище Андріївка),

Андрій Мосін (с. П’ятигірське),

Олег Яценко (селище Донець),

Віктор Собків (селище Донець);

✅«Веслування на байдарках та каное», тренер Олексій Пивоваров (селище Донець);

✅«Годзю-рю карате», тренер Костянтин Горбенко (селище Андріївка);

✅«Бокс», тренер Сергій Штефан (селище Донець).