ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСЛУГИ  З УПРАВЛІННЯ  ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ на території села Шебелинка

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСЛУГИ  З УПРАВЛІННЯ  ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

на території села Шебелинка

Донецької селищної територіальної громади

Організатор конкурсу:

Донецька селищна рада  64250, Харківська обл., Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Центральна, 40.

Підстава для проведення конкурсу:

Предмет конкурсу:

Послуги з управління побутовими відходами на території села Шебелинка Донецької селищної територіальної громади.

Кваліфіковані вимоги до учасників конкурсу:

1. наявність матеріально-технічної бази;
  2. вартість надання послуг;
  3. наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Обов’язковою умовою для виконання послуг  з управління  побутовими відходами є забезпечення вивезення побутових відходів на полігон 1 раз на тиждень на території села Шебелинка Донецької селищної територіальної громади.

Характеристика території для надання послуг з управління побутовими відходами:

Загальна кількість мешканців села Шебелинка – 373.

• кількість будинків приватного сектору – 85;
  • кількість вулиць  – 6;
  • підприємства, установи та організації:   офіс старости – 1, будинок культури- 1, ФАП – 1; школа – 1, магазини – 2.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Джерело утворення твердих побутових відходів

Чисельність користувачів послугою

Будинки приватного сектору, (людей)

Заклади освіти (учнів)

Офіс старости (кількість працівників)

Будинок культури (1 місце)

Магазини, кількість

РАЗОМ за джерелом утворення

Подання документів:

Для участі в конкурсі його учасники подають заяву, яка повинна містити таку інформацію:

номер та назву об’єкта конкурсу;

найменування юридичної особи або прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) фізичної особи - підприємця;

ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб - підприємців (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті, зазначаються серія та номер паспорта);

місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти.

До заяви додається конкурсна пропозиція, яка включає оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

- Копія Статуту підприємства;

- Копія довідки з ЄДРПОУ;

- Розрахунок тарифів на надання зазначених послуг;

-Документ, який підтверджує державну реєстрацію суб’єкту господарювання;

- Балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітній період;

- Документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

- Технічні паспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- Довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів (у разі наявності): тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- Довідки про проходження водіями медичного огляду;

-Документ, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

Отримання конкурсної документації:

Місце: 64250, Харківська обл., Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Центральна, 40

Спосіб: особисто або поштою.

Умови подання конкурсних пропозицій:

Місце: 64250, Харківська обл., Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Центральна, 40.

Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 9-ї год. 07.05.2024 року.

Місце подання конкурсних пропозицій - 64250, Харківська обл., Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Центральна, 40.

Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями о 15-й год. 07.05.2024 року за адресою: 64250, Харківська обл., Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Центральна, 40.

Проведення конкурсу:

Місце: 64250, Харківська обл., Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Центральна, 40.

Дата: 07.05.2024 року, в день закінчення прийняття документів.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном (05749) 91-7-15.