Вічна пам'ять Герою!

Страшні новини, нажаль, продовжують надходити з фронту… Жорстока війна забрала ще одного нашого захисника – Дмитра Сівкова.

Народився Дмитро в смт Андріївка 19 червня 1996 року, навчався в Андріївській ЗОШ №2. Після її закінчення - в залізничному ліцеї Харкова, здобув професію помічника машиніста електровоза. Працював у депо Основа.

З 2016 по 2017 рік проходив строкову службу у 93-му Мостиському прикордонному загоні Львівської області.

З 2020 року почав проживати у селищі Зідьки Зміївської громади.

Одразу після початку повномасштабного вторгнення був мобілізований до лав ЗСУ.

Спочатку служив у в/ч А1352. Під час деокупації Куп'янського району разом з підрозділом «Кракен» приймав участь у звільненні села Кислівка.

З 22 червня 2023 року служив старшим водієм 2-го штурмового відділення 3-го штурмового взводу 3-ї штурмової роти 225-го штурмового батальйону 115-ї окремої механізованої бригади.

12 лютого 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Південне Донецької області Дмитро отримав поранення. Більше місяця лікарі змагалися за життя хлопця, але, нажаль, 24 березня 2024 року його серце перестало битися.

31 березня в селищі Зідьки рідні та близькі Дмитра попрощалися з ним.

Вічна пам’ять та слава Герою!