Організатор громадського обговорення – відділ освіти Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту»,  «Про повну загальну середню освіту»,  «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», Положення про порядок проведення громадських слухань (обговорень) у Донецькій селищній територіальній громаді, затвердженого рішенням №   1803-VIІІ   від 04.05.2023 року  ХL сесії Донецької селищної ради VIІІ скликання, враховуючи звернення начальника відділу освіти Донецької селищної ради від 15.01.2024 року № 01-35/69, у відповідності до рішення   LІІІ сесії Донецької селищної ради VIII скликання  від 27.01.2024 року № 2364-VIII «Про організацію та проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення «Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Донецької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки

5 березня 2024 року на офіційному сайті Донецької селищної ради та офіційному веб сайті відділу освіти Донецької селищної ради було розміщено інформаційне повідомлення про публічне громадське обговорення проєкту  рішення  «Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної  середньої освіти Донецької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки». Електронною поштою для відповідного реагування  надіслано на адресу закладів освіти Донецької селищної територіальної громади та старостинських округів.

Для   підготовки та проведення громадських слухань (обговорення) створено робочу групу для розгляду пропозицій громадського обговорення щодо проєкту рішення  «Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної  середньої освіти Донецької селищної територіальної громади на 2024-2027 роки» у складі:

1. Наталія ШИНКАРЕНКО       заступник Донецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

2. Тетяна ШЕЛЕСТ начальник відділу освіти Донецької селищної ради  Ізюмського району Харківської області

3. Валентина МІЩЕНКО голова Донецької селищної профспілки працівників освіти і науки України (за  згодою)

4. Микола СЕРЕДА депутат Донецької селищної ради, голова постійної комісії з охорони здоров’я, освіти, молоді, спорту, соціального захисту населення та праці Донецької селищної ради

5. Сергій ГРИГОРЕНКО  староста Андріївського старостинського округу

6. Ольга УСТИЧЕНКО    староста Пришибського старостинського   округу

7. Дмитро ШЕРЕМЕТ      староста П’ятигірського старостинського   округу

9. Мирослава ГАЙДАЙ   головний спеціаліст відділу освіти Донецької селищної ради  Ізюмського району Харківської області

10. Діана КУЧЕРЕВСЬКА головний спеціаліст відділу освіти Донецької селищної ради  Ізюмського району Харківської області

11. Оксана МАТУС  спеціаліст І категорії відділу освіти Донецької селищної ради  Ізюмського району Харківської області,начальник господарчої групи відділу освіти.

За консультацією та наданням пропозицій щодо питання громадського обговорення  до відділу освіти Донецької селищної ради не зверталися, зауважень не надходило.  На прийомі громадян начальником відділу освіти та спеціалістами відділу освіти Донецької селищної ради   питань обговорення вищевказаного  проєкту рішення не надходило.

Звернень та пропозицій стосовно даного питання  старостам на  старостинських округах, керівникам закладів загальної середньої освіти Донецької селищної територіальної громади  не надходило.

Враховуючи викладене вище, сподіваємося на підтримку та виважене конструктивне рішення громади старостинського округу, депутатського корпусу селищної ради, оскільки у зв’язку з наявною диспропорцією мережі, освітня галузь нашої громади забезпечена фінансовими видатками на мінімальному рівні.

Начальник відділу освіти                                         Тетяна ШЕЛЕСТ