Продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів громади

Весна – пора оновлення всього навколо. Працівники ПЖКГ «Донецьке» продовжують роботи з благоустрою населених пунктів громади.

Наразі  комунальники зосередили сили  на приведенні до ладу зелених насаджень, зокрема, тривають роботи з санітарної обрізки дерев і кущів з подальшим вивезенням гілок; проведено прибирання прибудинкових та паркових територій і міжквартальних проїздів; відремонтовано сходи по вул. Центральній в селищі Донець (в районі центральної площі).

Також з метою недопущення руйнування інженерних конструкцій дахів багатоквартирних будинків, надано допомогу споживачам (за їх попередніми заявами) у демонтуванні антенних пристроїв.

Нагадуємо, що від вчасної оплати за комунальні послуги залежить якість їх надання. Закликаємо споживачів бути відповідальними та не допускати накопичування боргу за отримані послуги!