Донецька громада отримала нову спецтехніку від Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Донецька селищна територіальна громада отримала ще одну одиницю спецтехніки від Фонду ліквідації наслідків збройної агресії - це самоскид Foton з краном-маніпулятором. Найближчим часом його буде передано Підприємству житлово-комунального господарства «Донецьке».

🚛Новий транспорт завдяки своїм технічним характеристикам та багатофункціональності дозволить виконувати комунальникам різноманітні види завдань та стане незамінним помічником у забезпеченні стабільної роботи об’єктів інфраструктури громади.

✅Варто зазначити, що наша громада отримала вже три одиниці спецтехніки від даного фонду на загальну суму 18 млн 100 тис. грн.

🙏Висловлюємо вдячність Харківській обласній військовій адміністрації та, безпосередньо її керівництву в особі Олега СИНЄГУБОВА, а також голові Ізюмської районної військової адміністрації Степану МАСЕЛЬСЬКОМУза сприяння в отриманні автомобіля.