Важливе оголошення!

Ворог продовжує цілеспрямовані атаки на об’єкти критичної інфраструктури України, через що енергетична система нашого регіону щоденно перебуває під шаленим навантаженням. ⚡

Хоч на даний момент електропостачання частково вдається відновлювати, його все одно не вистачає на всі потреби. У зв’язку із цим в Харкові та багатьох громадах області введено графіки відключення світла.

‼️Щоб мінімізувати ризики тотального блекауту, маємо реагувати згідно вимог сьогодення. Тому Донецькою місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 12.04.2024 р. прийнято рішення про вимкнення вуличного освітлення в населених пунктах громади до стабілізації ситуації на енергооб’єктах області.

📢Також закликаємо кожного до відповідального споживання електроенергії, особливо у години пікового навантаження (ранок 08:00 – 11:00, вечір 17:00 – 22:00):

🚫не вмикайте у ці години енергоємне обладнання (пральну машину, мікрохвильову піч, електричну духовку, електрообігрів тощо),

🚫вимикайте світло, залишаючи приміщення,

🚫не вмикайте декілька приладів одночасно.

🚫НЕ ЗАЛИШАЙТЕ СВІТЛО В ПІД’ ЇЗДАХ ВВІМКНЕНИМ, особливо НА НІЧ!

Маємо вистояти, подолати труднощі та рухатись разом до перемоги! 🇺🇦