"Єдині" запускають курс для державних службовців

Відділ освіти Донецької селищної ради інформує

Маємо гарну новину!

"Єдині" запускають курс для державних службовців. Курс, який гарантує успішне складання державного іспиту.

🤔 Потрібно підтвердити рівень володіння державною мовою для виконання службових обов’язків, але не впевнені у своїх знаннях?

🤔 Отримали омріяну посаду, але не впевнені, що складете держіспит з української?

🤔 Ви прагнете побороти страхи і бар’єри у виголошенні монологу на запропоновану тему на держіспиті?

«Єдині» мають рішення! 🥰

✅ Ми запускаємо курс з підготовки до держіспиту з української мови для державних службовців!

🧐Кому підійде курс:

▫️ керівникам державних установ, підприємств і відомств;

▫️державним службовцям та посадовцям усіх рангів;

▫️ керівникам та особовому складу Нацполіції;

▫️ прокурорам, суддям, адвокатам, нотаріусам;

▫️ керівникам закладів освіти всіх форм власності;

▫️ педагогічним, науково-педагогічним і науковим працівникам;

▫️ медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров’я.

✅ Теорія та практичні завдання курсу відповідають програмі іспиту з державної мови.

❕Старт курсу – 29 квітня.

⏳Тривалість – 28 днів.

🙋‍♀️ Чому цей курс дієвий і вартує кожної копійки?

🔹 Уся сума (900 грн) - це благодійний внесок на розвиток проєкту й на оплату собівартості цього курсу, тому в нас відсутні знижки, як у інших. Ви купуєте курс і робите добру справу не на 10%, а на всі 100%.

🔹 Курс дієвий, оскільки вся програма сфокусована на конкретному результаті - успішному складанні державного іспиту. Нічого зайвого - тільки та інформація і практика, які є в програмі іспиту. Кожного дня цього 28-денного інтенсиву учасники поступово, без стресів, зайвих витрат часу і грошей, разом із командою професійних філологів наближаються до цього результату.

🔹 Що отримає учасник: 28 щоденних уроків (теорія відповідно до програми держіспиту та практика на основі завдань, які імітують іспитову роботу), зразки іспитових робіт та тестування (зібрано за весь період складання цього іспиту), зручні додаткові матеріали. Тож коли учасники проходитимуть справжній іспит, усі завдання для них будуть звичними.

🔹 І головне, чого немає на жодному курсі - усні уроки онлайн: 8 зустрічей для мовної практики та тренування монологів і переказів. Викладач одразу надає зворотний зв'язок. У репетитора така ж кількість зустрічей коштувала б у середньому 4000 грн, ми ж пропонуємо в рази дешевше, до того ж ви отримаєте більше навичок, слухаючи, як говорять інші учасники групи.

💡 Ми гарантуємо, що кожен, хто виконає всі завдання курсу й успішно пройде фінальний тест, з легкістю складе і державний іспит.

✍️ Реєстрація та детальна інформація про курс за посиланням: https://yedyni.org/kurs/

Реєструйтеся на дієвий курс, що допоможе Вам підготуватися!

Зареєструвавшись, ви отримаєте

🔸 4 навчальні класи онлайн з провідними викладачами (груповий формат);

🔸 4 тренінгові заняття онлайн з виголошування монологів та написання переказів (груповий формат);

🔸 зразки іспитових робіт та тестування на всіх етапах вивчення теми;

🔸 корисні файли з окремих тем програми держіспиту (добірка іншомовних слів з українськими відповідниками, фразеологічний міні-словник, унормовані лексичні конструкції ділового мовлення тощо);

🔸 фінальне тестування для отримання сертифіката учасника;

🔸 спілкування в чаті підтримки з учасниками та модераторами;

🔸 відповіді на всі ваші запитання