Робоча зустріч працівників Донецької селищної ради з командою Регіонального офісу U-LEAD з Європою в Харківській області

18 квітня в селищі Слобожанське відбулась приємна робоча зустріч працівників Донецької селищної ради з командою Регіонального офісу U-LEAD з Європою в Харківській області, яка є давнім партнером нашої громади.

В цей складний час U-LEAD продовжує надавати важливі знання, консультації, а також допомогу предметами першої необхідності, будівельними матеріалами, спеціалізованою технікою та генераторами, що дозволяє нашій громаді справлятися з наслідками війни та підсилювати стійкість до викликів сьогодення.

В рамках зустрічі обговорили важливі питання співпраці, намітили шляхи подальшої взаємодії, можливості підтримки та плани щодо підвищення фаховості працівників органів місцевого самоврядування.

Вдячні Програмі U-LEAD з Європою, а особливо команді Регіонального офісу в Харківській області, за плідну співпрацю та всебічну підтримку нашої громади!