Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов привітав Олександра Звєрєва та його тренера Сергія Штефана з вдалим виступом на Чемпіонаті Європи з боксу

Раді вітати нашого юного спортсмена із черговим успішним виступом на міжнародних змаганнях!

На минулому тижні в Хорватії відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед молоді. Вихованець спортивного клубу "Чемпіон" Олександр Звєрєв (тренер - Сергій Штефан) у двобої зі спортсменом з Азербайджану став "срібним" призером Чемпіонату у вазі 48 кг.

Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов від імені всієї громади привітав Олександра та його тренера з чудовим результатом, побажав ніколи не зупинятись на шляху до мети, вірити у власні сили, прагнути до нових звершень, та вручив Сертифікати на одноразову грошову винагороду за високі спортивні досягнення.