Відділ освіти Донецької селищної ради інформує

Відділ освіти Донецької селищної ради інформує

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни у березні-квітні 2024 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»  відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів» у дистанційному форматі.

Учасниками Конкурсу стали 225 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, а також 10 педагогічних працівників (у номінації «Найкращий організатор свята «День зустрічі птахів») Харківської області.

Вітаємо Маргариту ВОРОПАЙ, ученицю Донецького ліцею №2, яка посіла І місце  у номінації «Шпаківні і дуплянки своїми руками» ( керівник- БУНІНА Лариса Олександрівна).

Бажаємо учениці та її наставниці творчості, гарних екологічних проєктів та великих успіхів!