Матеріальна допомога військовослужбовцям ЗСУ

Матеріальна допомога військовослужбовцям ЗСУ

Відповідно до «Програми підтримки військовослужбовців, ветеранів війни, членів їх сімей - мешканців Донецької селищної територіальної громади на 2023 – 2024 роки» жителі громади у 2024 році можуть отримати одноразову грошову допомогу у розмірі 50 000,00 грн. призовникам та військовозобов’язаним, які призвані до лав ЗСУ за мобілізацією або прийняті на військову службу за контрактом, починаючи з 01.01.2024 р.

Допомога видається тільки один раз при зверненні заявника до відділу соціального захисту населення Донецької селищної ради впродовж одного року військовослужбовцю (члену сім’ї) у письмовій формі.

‼️За додатковою інформацією звертатись до відділу соціального захисту населення за адресою: смт. Донець, вул. Центральна, буд. 40 або до спеціаліста відділу в старостинських округах.