ГУ ДПС України в Харківській області інформує

Деклараційна кампанія 2024: Порядок оподаткування спадщини

Переглянути відеоролик можна за посиланням https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/777228.html

Щодо оформлення трудових відносин

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що кожен громадянин повинен вимагати від роботодавця тільки легального оформлення трудових відносин - це забезпечує право на зарахування періоду роботи до страхового стажу для обчислення пенсії, отримання матеріальної допомоги у випадку безробіття, компенсації тимчасової непрацездатності, оплачуваної відпустки, тощо.

Відповідно до норм Податкового кодексу України фактичні перевірки здійснюються контролюючими органами за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника, у тому числі, на дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Фактична перевірка здійснюється за наявності підстав, передбачених п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України та без попередження платника податків (особи).