Федерація боксу України нагородила призерів Чемпіонату Європи з боксу 2024 року, серед молоді та жінок- молоді

🏢В Олімпійському центрі «Конча-Заспа» відбулась церемонія нагородження призерів Чемпіонату Європи з боксу серед молоді та жінок-молоді-2024 🏆

🗣️На початку урочистого заходу виконуючий обовʼязки президента Федерації боксу України Олег Ільченко, віцепрезидент ФБУ з міжнародних звʼязків Олександр Манчак, генеральний секретар ФБУ Дмитро Єлисєєв та державний тренер збірних команд України Юрій Шевчук вкотре привітали всю команду із історичним досягненням, яке підкорила наша молодь на європейській першості цього року, а також, привітали всіх гостей заходу та представників ЗМІ 🎙️.

Також, вітальне слово сказав й заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Володимирович Нікітенко.

Окрім спортсменів, Федерація боксу України відзначила й головних тренерів чоловічої та жіночої команд Олега Кудінова та Валерія Хлистова, а також, особистих тренерів спортсменів, суддівську колегію, медичний штаб, співробітників Міністерства молоді та спорту України, які працюють із Федерацією боксу України та інших працівників команди ФБУ. Загалом, сума призових від національної федерації боксу склала близько 800 000 гривень 💰.

Свої нагороди отримали боксер Олександр Звєрєв та його тренер Сергій Штефан.

🤝Захід відбувся за підтримки спонсора Федерації боксу України Mirror Reflection @mirrorreflection.hub та Благодійного фонду «1654» @kharkiv.fond.1654 .

Разом до перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Українському боксу!🇺🇦🥊

📸 Володимир Дубик