27 квітня в Андріївці відбувся відкритий турнір з міні-футболу? присвячений Всеукраїнському дню футболу

⚽27 квітня в Андріївці відбувся, вже традиційний, відкритий турнір Донецької СТГ з міні-футболу присвячений Всеукраїнському дню футболу.

У змаганнях взяло участь 6 команд: ⚽СК «Чемпіон» (Донець), ⚽«Газовик»(Донець), ⚽«Авангард»(Андріївка), ⚽«Авангард-молодь» (Андріївка), ⚽«Колос» (Вербівка), ⚽«Софія» (Балаклія).

У цікавій, бойовій та безкомпромісній боротьбі перемогу здобула команда СК «Чемпіон» (Донець), друге місце у вербівського «Колоса», третій «Авангард» (Андріївка).

🏆Переможець та призери нагороджені кубками і медалями. Від спонсора турніру кавʼярні «Meleni coffee» команди отримали грошові сертифікати.

Індивідуальні нагороди, памʼятні статуетки, отримали: Олег Гут - кращий голкіпер (Колос), Максим Стеценко - кращий бомбардир (Чемпіон), Євген Стародубцев (Авангард) - кращий гравець.