Проєкти рішень чергової LVІІІ сесії VІІІ скликання від 29 травня 2024 року

Проєкти рішень чергової LVІІІ сесії VІІІ скликання від 29 травня 2024 року

Оприлюднено 17.05.2024 року о 9:40

Додатки до проєктів рішень ( додатку проєкту рішення відповідає  питання у порядку денному чергової LVІІІ сесії) :

3. Про внесення змін до Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового,соціально-культурного чи іншого призначення та інших елементів благоустрою в утриманні об’єктів благоустрою на території Донецької селищної територіальної громади

додаток 1

4.Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Донецької селищної територіальної громади

додаток 1

5. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області

додаток 1

8.Про погодження штатного розпису Комунального підприємства Донецької селищної ради «П’ятигірське» (Код ЄДРПОУ 41615585)

додаток 1

12. Про затвердження експертної оцінки щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт будівлі літ. «Б-2» Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Андріївка, за адресою: 64220, Україна, Харківська область, Ізюмський район, смт. Андріївка, вул. Першотравнева, б.93»

додаток 1

13.Розгляд питань землевідведення, землекористування та інших питань, що стосуються земельного фонду на території селищної ради.