Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з управління побутовими відходами на території села Шебелинка Ізюмського району Харківської області

про намір встановлення тарифів

на послуги з управління побутовими відходами  на території

села Шебелинка Ізюмського району Харківської області

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 року № 130 підприємство житлово-комунального господарства «Донецьке» інформує споживачів про намір встановлення тарифів на послуги з управління побутовими відходами.

Плановий середньозважений тариф з управління побутовими відходами за 1 м3 становить  391,99 грн (без ПДВ) та 470,39 грн (з ПДВ).

Враховуючи діючі норми надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджені рішенням ХVІІІ сесії Донецької селищної ради VІІІ скликання від 12.08.2021 року № 697-VІІІ «Про затвердження норми надання послуг з вивезення побутових відходів», вартість на місяць становить:

• для жителів будинків приватного сектору – 60,21 грн з ПДВ на 1 людину.

Планування витрат для включення їх до повної планової виробничої собівартості послуг за кожною операцією середньозваженого тарифу на послугу з управління  та видалення побутовими відходами здійснюється з урахуванням витрат з операційної діяльності, а саме:

• планова виробнича собівартість операцій;
  • адміністративні витрати;
  • загальновиробничі витрати.

До складу планової собівартості послуг включаються:

1. Прямі матеріальні витрати:

прямі витрати з оплати праці, паливо-мастильні матеріали,  запасні частини та ремонт, інші матеріальні ресурси  в сумі - 136,82 тис. грн., в тому числі:

• прямі витрати з оплати праці: основна та  додаткова заробітна плата з нарахуваннями – 61,95 тис. грн.
  • прямі витрати на паливо-мастильні матеріали,  запасні частини та ремонт - 39,96 тис. грн.
  • інші прямі витрати: витрати на видалення змішаних побутових відходів, витрати з охорони праці – 34,91 тис. грн.

2. Загальновиробничі витрати: основна, додаткова заробітна плата, заохочувальні та компенсаційні виплати працівників, зайнятих безпосередньо керівництвом надання послуг та заохочувальні та компенсаційні виплати до ювілейних та пам’ятних дат, внески на загальнообов’язкове соціальне страхування, комунальні послуги, якими користуються працівники, зайняті безпосередньо керівництвом надання послуг, витрати на охорону праці, страхування автотранспорту – 4,10 тис. грн.

3. Адміністративні витрати – 4,23 тис. грн.

Планова рентабельність 5%.

Собівартість послуги з управління побутовими відходами по

ПЖКГ «Донецьке»

Складова витрат

Сума, тис.грн. на рік

Відсоток в структурі витрат (%)

Паливо-мастильні матеріали

36,59

25,21

Запчастини та ремонт

3,37

2,32

Прямі витрати з оплати праці

50,78

34,98

Єдиний соціальний внесок

11,17

7,70

Витрати з охорони праці

0,79

0,55

Витрати на видалення побутових відходів

34,12

23,50

Загальновиробничі витрати

4,10

2,83

Адміністративні витрати і витрати по збуту

4,23

2,91

РАЗОМ

145,15

100,0

Розрахунок тарифу виконано відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023р. № 1031 «Про затвердження формування Порядку формування середньозваженого тарифу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2023р. №835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 10 (десяти) календарних днів з дати опублікування Повідомлення про намір здійснити встановлення тарифу в письмовій формі за адресою: 64250, Харківська  область, Ізюмський р-н, смт Донець, вул. Весняна, буд 44.

Довідки по телефону: +380574991342.