Увага!

Шановні жителі територіальної громади!

Донецька селищна  рада попереджає громадян про продовження заборони масового відпочинку на водних об’єктах у літній період 2024 року до завершення воєнного стану! Відповідно до протоколу № 6 від 12.06.2024 року Донецької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо заборони використання водних об’єктів Донецької селищної громади.

Водні об’єкти, що знаходяться в межах території громади, не мають облаштованих пляжів та можуть нести загрозу життю через небезпеку від вибухонебезпечних предметів. Рекомендуємо не відвідувати пляжі та зони відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей. Адже у випадку повітряної тривоги неможливо буде безперешкодно і швидко пробиратися до укриттів та сховищ натовпам.