Хочеш змінити своє майбутнє на краще вже зараз? Бажаєш, щоб думки та потреби молоді нарешті були почуті?

🌟НУМО на зустріч!

Запрошуємо молодь Донецької селищної територіальної громади на зустріч з представниками найбільших молодіжних організацій України.

Якщо тобі від 14 до 24 років запрошуємо тебе до участі в заході, який пройде:

🔸25 липня о 13.00.год.

🔸в молодіжному ХАБі "Freedom"

В дружній атмосфері в рамках заходу ви будете мати можливість

ознайомитися з діяльністю найбільших молодіжних громадських організацій, які входять у НУМО (Національне Українське Молодіжне Об'єднання), а саме: Асоціація молодіжних центрів України, Фундація регіональних ініціатив, Будуємо Україну разом, Українська асоціація студентів, ПЛАСТ (Національна скаутська організація України), Українська академія лідерства та інші...

Також дізнаєтесь про реалізацію молодіжної політики в рамках громад, про те, як створювати та ефективно розвивати молодіжні ради, центри та громадські організації💪

Зможете дізнатися які можливості відкриваються зараз для молоді: про навчання,  міжнародні обміни, волонтерство, а також куди можна долучитися за вашими уподобаннями😉

На зустрічі ви зможете розповісти про своє бачення розвитку громади, в котрій мешкаєте, з якими проблемами ви стикаєтесь, що б ви хотіли змінити, до чого хотіли б долучитися.

Після заходу буде проведено круглий стіл з представниками органів самоврядування, де ваші побажання будуть озвучені та обговорені, про можливість їх реалізації в рамках вашої громади.

Проект “Посилення повноважень і можливостей молоді на рівні місцевого самоврядування в Україні” втілює Національне українське молодіжне об’єднання — НУМО за фінансової підтримки terre des hommes.